Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Dawid

  1. #11

    Domyślnie

    Dziękuje za poświęcony czas i uwagi. Tym razem wróciłem do samego początku obróbki, Janku miałeś rację co do wstępnie poprawnie ustawionego balansu bieli (mówili słuchaj się starszych) tu miałem trudność i trochę sobie odpuściłem (czerwona czapka i cieleń w środku + zielone drzwi powodowały, że nie mogłem go dobrze ustawić). Tak więc wersja 3.


  2. #12

    Domyślnie

    O! Teraz mi się podoba
    Fuji

  3. #13

    Domyślnie

    bardziej dopicowane i jest ok
    D700+D90+SB-800+SB-900+ Tokina16-28/2.8+ N24-70/2.8+ N80-200/2.8+ N50/1.8+ Sigma 85/1.4+ N85/1.8+ Mamiya RZ67 ProII i tona studyjnych gratów
    http://www.krampikowski.com
    https://www.facebook.com/Krampikowski.foto

  4. #14

    Domyślnie

    wersja nr 3 jest bdb

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •