Witam Wszystkich
To moja pierwsza wizyta na forum w tym dziale.
Od pól roku przeglądam to Forum i dzięki Wam zdecydowałem się na zakup lustrzanki Nikona.
Wystawiam pierwsze zdjęcie, komentarze mile widziane.
Szukaj
Witam Wszystkich
To moja pierwsza wizyta na forum w tym dziale.
Od pól roku przeglądam to Forum i dzięki Wam zdecydowałem się na zakup lustrzanki Nikona.
Wystawiam pierwsze zdjęcie, komentarze mile widziane.
no to witaj wśród użytkowników tej markiCo do zdjęcia to... cóż, rozumiem początki
Musisz uzyskiwać niższą perspektywę. To ważne, bo ujęcie nabiera zupełnie innego wyglądu. Zwracaj uwagę na światło, a dokładnie kierunek jego padania. Na tym zdjęciu masz światło tyło-boczne, moim zdaniem najmniej interesujące (lewa strona modela pozostaje w cieniu). Podłoże również do fotogenicznych nie należy
![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Skontaktuj się z nami