Hi all
Czy jest to dobry aparat na sredni format? Chcialbym sobie kupic cos wiekszego niz kinofilm. Slyszalem ze dwu okie sa najlepsze, ale mi jakos wygladem najprzyjemniej wyglada wlasnie pentagon jest duzy, ciezki...
Moj ojciec posiadal ten aparat w latach 80 i bardzo go chwalil.

Ma jakies wady, ewentualnie zalety??

pozdrawiam