.... Prof .Paweł Śpiewak ...również nikoniarz.... troche pracy
![]()
Szukaj
.... Prof .Paweł Śpiewak ...również nikoniarz.... troche pracy
![]()
D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P
Wolałbym większą GO i może troszke jaśniej. Ale co ja sie znamPodoba się i tak
![]()
czarujesz.... czarodzieju
dobra w ch..j fota
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Nie podoba mi się sprowadzenie do B&W.Mapa gradientu?
D300
Ta - dla mnie tez za bardzo sie wybija zarost... Kadrowanie do mniez do konca nie trafia - taki troche kwadrat na sile. Chyba niepotrzebnie - dziwnie wyglada obcieta dlon i czubek glowy. Choc nie jest to jakies razace.
Ale wyraz twarzy i spojrzenie sa dosc mocne.
Ogolnie - dla mnie interesujace zdjecie, a co do uwag to przeciez zawsze sie jakies znajda![]()
hmm uciolem z poziomu ale gora i dol nietknieta tak bylo zrobionezawsze sa jakies uwagi jakby ich nie bylo to dopiero popadlbym w samozachwyt
))
D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P
Bardzo dobra fota, ale mogłeś po lewej stronie palca choć wyrównać z wyostrzaniem.
Skontaktuj się z nami