Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Socjolog....

  1. #1

    Lightbulb Socjolog....

    .... Prof .Paweł Śpiewak ...również nikoniarz .... troche pracy
    D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P

  2. #2

    Domyślnie

    Wolałbym większą GO i może troszke jaśniej. Ale co ja sie znam Podoba się i tak

  3. #3

    Domyślnie

    Jest spoko, ale zarost to przeostrzyłeś.

  4. #4

    Domyślnie

    czarujesz.... czarodzieju
    dobra w ch..j fota
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie podoba mi się sprowadzenie do B&W.Mapa gradientu?
    D300

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jest git.

  8. #8

    Domyślnie

    Ta - dla mnie tez za bardzo sie wybija zarost... Kadrowanie do mniez do konca nie trafia - taki troche kwadrat na sile. Chyba niepotrzebnie - dziwnie wyglada obcieta dlon i czubek glowy. Choc nie jest to jakies razace.

    Ale wyraz twarzy i spojrzenie sa dosc mocne.

    Ogolnie - dla mnie interesujace zdjecie, a co do uwag to przeciez zawsze sie jakies znajda
    flickr | momenty.net
    Wyobraźnia i parę szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie

    hmm uciolem z poziomu ale gora i dol nietknieta tak bylo zrobione zawsze sa jakies uwagi jakby ich nie bylo to dopiero popadlbym w samozachwyt))
    D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo dobra fota, ale mogłeś po lewej stronie palca choć wyrównać z wyostrzaniem.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •