Ładnie pokazane! Pozdrawiam.
Szukaj
W Twoim stylu![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Bardzo mi się podoba, jest klimacik, świetne mgiełki.
Fujifilm X-E3 23/2
Świetny klimacik![]()
D80 |D50 | Tamron 70-300| Sigma 10-20 | Marumi DHG | Slick Pro 780 DX|
Swietne!
Jedna z lepszych Twoich fotografii.
Świetny klimat, ciekawa obróbka![]()
D300, + 35/2 + 180/2.8 + 60/2.8 +T12-24
Skontaktuj się z nami