Szukaj
..kolor..![]()
Oba się podobają, chociaż głównie chyba z powodu modelki![]()
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
jak "każesz" wybierać to wybieram jedynkę, jak nie muszę wybierać, to obydwa mają swój urok.
Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/
Oba przyjemne, ale ja wybieram 2![]()
D300s//D80//17-55 2.8//80-200 2.8//85 1.8
Dla mnie 1yka![]()
pokusiłabym się o usunięcie cieni pod oczami...
Tylko 1,tak pokazana modelka oraz jej zmysłowe spojrzenie w dal i BW ,tak tylko 1.
-"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-
dzieki wszystkim za opinie
Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...
Skontaktuj się z nami