Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Natalia...

  1. #21

    Domyślnie

    I pozamiatane... +

  2. #22

    Domyślnie

    świetne
    całość jest świetna okularki, spojrzenie i B&W
    Nikon

  3. #23

    Domyślnie

    Nic mi dodać nie pozostało. Napatrzeć się nie mogę...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kraftsman Zobacz posta
    naenergetyzowany
    w pare godzin opanuje
    camera obscura i ta i ta...
    parę fotek

  5. #25
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2009
    Miasto
    Świetokrzyskie
    Posty
    41

    Domyślnie

    Foto + Natalia + Patrzałki = SUPER !
    Lista sprzętu nie kompletna

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamilturski Zobacz posta
    P.S. Można tytuł piosenki z Twojej www ?
    VNV Nation - Illusion

    tak na przyszłość: wystarczy wpisać w google fragment tekstu

  7. #27

    Domyślnie

    rewelacja!

  8. #28

    Domyślnie

    Nie no, fajne... ale po tylu wpisach aż się boję skrytykować Chodzi mi o okulary... jakoś tak wyglądają "bezszkłowo"... troszkę jak same ramki, a to wg mnie odbiera uroku temu zdjęciu.
    peace & love

  9. #29

    Domyślnie

    hmmm kurde no to masz przechlapane hehe wiesz ze mnie nie wolno krytykowac ))hehe pozdrawiam wszystkich
    D3s/sb400+sc28/sb700/S24f1.4/S35f1.4/N50f1.8g/N70-200f4/N300:2.8 :P

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •