Hi
Mam maly problem z nowym wywolywaczem, mianowice nie wiem jakich czasow mam uzyc![]()
Mam czeski fotomal (klon atomalu) jest to drobno-ziarnisty wywolywacz w ktorym niema zadnych info jak wolac filmy,jest tylko napisane wywolywac 6-8min, ale nieodnosi sie to do zadnych konkretnych filmow, rozcieczen. Czy ktos z was mial doczynienia z tym materialem?
Na http://www.digitaltruth.com/devchart.html jest podanych pare typow do filmow ktorych akurat nie uzywam, a nadodatek w stocku.
Chcialbym to wolac w rozcieczeniu 1+1, filmy ilford pan 100, delta 100, acros 100...
Jesli ktos z was ma wyprobowany atomal to prosze o pomoc, dzieki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami