Witam... ostatnio kolega poprosił mnie abym sfotografował jego (chyba) wujka 2 hamery - bialy i czarny, gdyz chcą zrobić jakies ulotki i sie gdzies zareklamowac, nie wiem o co chodzi dokladnie jeszcze... Chodzi o to, jak najlepiej przedstawić takie auta... oczywiscie zdjecia beda na dworze, w czwartek kolo 15-16... Moim pomyslem bylo aby jak juz sie lekko ciemno zrobi, zaparkowac te 2 auta przy molo w orlowie (w gdyni), aby to molo bylo w tle... a bryki chcialem doswietlić lampą blyskowa z czasem migawki mysle na 15-20 sek... myslicie ze to dobry pomysl? czy trzeba miec porzadne doswiadczenie z taka fotografia... czy lepiej moze tradyjnie kolo 15 (jeszcze jasno) postawić w miare dobrym swietle i walnąć zdjecie... kazda rada na wage zlota... oczywiscie to co pod postem posiadam+ statyw...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami