Szukaj
kolory fajne ostrość poszła w krzoki
tak, mnie się też kolory podobają, są takie zimowe, ale kadry już mniej (zwłaszcza 1 - ucięte obie nogi i dłoń).
No właśnie taj jak pisałem Kacper w ogóle nie chciał współpracowaćKrzaki i padający śnieg były dużo ciekawsze niż tata latający z aparatem
Kilka zdjęć jeszcze tutaj: http://kacperekjanikowski.blogspot.com/
Chociaż niedługo stamtąd zniknął bo blog powstał nie tu gdzie miał![]()
....
Model super. Nie dziwię się krzykowi na 2 bo na 1 uciąłeś dłoń (obcięte nogi to prawie amerykańskie kadrowanie).
Waldo 2008
D700+D300+MB-D10 N28-70/2,8 N70-200/2,8VR N200-500/5,6VR S150/2,8 Macro TC-20E III SB910 i nogi.
Skontaktuj się z nami