Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kacperek

  1. #1

    Domyślnie Kacperek

    Mimo niesprzyjających warunków pogodowych i nadmiernej ruchliwości Kacpra uparłem się aby przetestować nowy nabytek.


    ....

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nic nie powie?
    ....

  3. #3

    Domyślnie

    kolory fajne ostrość poszła w krzoki

  4. #4

    Domyślnie

    tak, mnie się też kolory podobają, są takie zimowe, ale kadry już mniej (zwłaszcza 1 - ucięte obie nogi i dłoń).

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie taj jak pisałem Kacper w ogóle nie chciał współpracować Krzaki i padający śnieg były dużo ciekawsze niż tata latający z aparatem
    Kilka zdjęć jeszcze tutaj: http://kacperekjanikowski.blogspot.com/
    Chociaż niedługo stamtąd zniknął bo blog powstał nie tu gdzie miał
    ....

  6. #6

    Domyślnie

    Model super. Nie dziwię się krzykowi na 2 bo na 1 uciąłeś dłoń (obcięte nogi to prawie amerykańskie kadrowanie).
    Waldo 2008
    D700+D300+MB-D10 N28-70/2,8 N70-200/2,8VR N200-500/5,6VR S150/2,8 Macro TC-20E III SB910 i nogi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •