Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Zapomniane

  1. #11

    Domyślnie

    Guinness - kadr bardzo mi sie podoba, ale wydaje mi sie ze za bardzo kombinujesz z obróbką, nie wiem co tu jest źle zrobione, ale te kolorki są deko przesłodzone wg. mnie, widać to zwłaszcza na tym szczycie po prawej w tle - troche nienaturalny. Ale to tak moim zdaniem, ja sie w sumie nie znam.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Myślę, że to wina ostrzenia.
    A sam obrazek fajny
    ja też, ale poza tym wszystko bdb (oprócz tego że krzywizna tym razem jest znacząca i mnie b.przeszkadza )

  3. #13

    Domyślnie

    Ładny poświąteczny landrynek. IMO wart poświęcenia uwagi i ponownej obróbki.
    Miejscówka zaiste piękna, a i kadr niczego sobie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •