Guinness - kadr bardzo mi sie podoba, ale wydaje mi sie ze za bardzo kombinujesz z obróbką, nie wiem co tu jest źle zrobione, ale te kolorki są deko przesłodzone wg. mnie, widać to zwłaszcza na tym szczycie po prawej w tle - troche nienaturalny. Ale to tak moim zdaniem, ja sie w sumie nie znam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami