Killaloe.....ostatnie kadry z dzis
praktycznie bez obrobki...
Szukaj
Killaloe.....ostatnie kadry z dzis
praktycznie bez obrobki...
Nikon http://greg77.com/
Tak jak juz mówiłem - dla mnie jest git, w kadrze coś się dzieje, nie jest nudno, a ogólnie wyszło bardzo czysto i starannie, także jestem na duże TAK.
Bardzo przyjemna fotografia, jaki czas naświetlania?![]()
O, tu fajnie. Widać i czuć wieczorną atmosferę i spokój. Piękne odbicie nieba w wodzie.
LED ZEPPELIN
Spokój i cisza...do tego browareki będzie git
Fajna fota.
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Nikon http://greg77.com/
Super, czysto i w przyjemnych kolorach. Podoba mi sie.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Czysto, sterylnie, spokojnie. Do tego ładna kolorystyka - jak najbardziej na tak![]()
Złapałeś najlepszą chwilę na fotografię wieczorną.
Spokój bije od tego zdjęcia![]()
Skontaktuj się z nami