Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Rybki LordRamzes

    Co prawda stare prace ale tutaj nie pokazywałem

    1R


    2R




    3R



    4R

    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  2. #2

    Domyślnie

    bliki !!! sa niedopuszczalne
    "czuję jak rodzi się moc"

  3. #3

    Domyślnie

    Przyjacielu a czy Mógłbyś napisać coś więcej , bo nie za bardzo rozumiem , jeśli chodzi Ci o białe kropeczki to bąbelki które moim zdaniem dodają uroku
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  4. #4

    Domyślnie

    przepraszam, nie wiedziałem że to babelki, bo jak bąbelki to mogą byc
    Jeżeli ci sie podoba to ok

    pozdrawiam
    "czuję jak rodzi się moc"

  5. #5

    Domyślnie

    nic się nie stało to bąbelki wylatujące z okolic piasku
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •