Szukaj
GUINNESSts - dwojeczka cudo, jest przesliczna, piekne kolorki i świetnie skomponowana - jedynka tez niezła ale do dwojki nie ma szans![]()
Piękne światełko złapałeś. Pole golfowe wybieram
Pzdr
jeden i dwa bardzo mi podchodza , ty chcesz zebym zakladal okulary do takich widokow
fajne golfowisko
No dwójka kapitalnaczy wy tam macie taką zieloną trawę czy podkręcana trochę ?
i czemu nie widać cienia od choragiewki ?
![]()
Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D
no 2 to żeś pan pozamiatał
Nie no, dwójeczka wymiata! Nic tylko brać kij i jazda.
Świetne kolorki i przestrzeń. A korzeń jak świeży import z Polski (mam na myśli moje jezioro Turawskie).
Jedynka też niczego sobie, natomiast co do trójki to sam nie wiem...
dwojeczka jest piekna!
Ale za jedynke to musze Ciebie opier....lic czy ty nie widzisz jak sie leje na biurko?? Z tych ochow i achow zapominasz o tak podstawowych sprawach jak prostowanie horyzontu......TOMASZKU sam sprawdz!
Nikon http://greg77.com/
Mimo, ze 1-ke robilem pozniej to nie zlapala tej tonacji co 2-ka. Dosc ostro swiecilo ale na 2-ce jakos korzystniej ulozyly sie chmurki.
Zielono Artur ciagle. Nie zmienilem nic w saturacji.
Pokaze Wam jeszcze Chaplina juz na powaznie
Skontaktuj się z nami