Ładne kwiatki te twoje kwiatki.
Szukaj
Ładne kwiatki te twoje kwiatki.
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
Chyba zbliża się wiosnaŁadny kadr, kolorki i kompozycja.
....:::: | NIKON | ::::....
Jak dla mnie przepalone w centralnej części... Pozdrawiam
i tak warto żyć...
fajnie pokazałeś tego kwiatkakolorystyka baaaardzo na plus!
pozdrawiam, Łukasz
Ladnie sie bawicie tutaj
Bardzo fajna fotaChoc przyznam, ze zwierzkow tu szukalem
![]()
Ty chyba lubisz przyrodę...nie tylko taką "przez szybę"
Pozdrawiam Jacek P.
Kolorki prima i tak jak Waldek napisał , fajna głębia![]()
No wiesz?!![]()
Dobrze, że już znam Twoje często pokrętne i czasami sarkastyczne wypowiedzi na forum - na marginesie, które lubię (oby na moich wątkach się nie trafiły takie- tfu, tfu, tfu)
. Myślę, że zrozumiałeś mój przekaz, ale ludzie czytają... i jeszcze Twoja odpowiedź... Dlatego mówię dużymi literami: ŁADNIE, ALE ZA BARDZO JESTEM DO TEJ PORY POD UROKIEM SASANKI, MOŻE DLATEGO NIE POTRAFIĘ JESZCZE DOCENIĆ TEGO DZWONECZKA.
![]()
Skontaktuj się z nami