Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Gencjanka....

  1. #11

    Domyślnie

    Ładne kwiatki te twoje kwiatki.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  2. #12

    Domyślnie

    Chyba zbliża się wiosna Ładny kadr, kolorki i kompozycja.
    ....:::: | NIKON | ::::....

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2009
    Miasto
    Zagwiździe
    Posty
    95

    Domyślnie

    Jak dla mnie przepalone w centralnej części... Pozdrawiam
    i tak warto żyć...

  4. #14

    Domyślnie

    fajnie pokazałeś tego kwiatka kolorystyka baaaardzo na plus!
    pozdrawiam, Łukasz

  5. #15

    Domyślnie

    Ladnie sie bawicie tutaj
    Bardzo fajna fota Choc przyznam, ze zwierzkow tu szukalem

  6. #16

    Domyślnie

    Ty chyba lubisz przyrodę ...nie tylko taką "przez szybę"
    Pozdrawiam Jacek P.

  7. #17

    Domyślnie

    Kolorki prima i tak jak Waldek napisał , fajna głębia

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    ...ale ,może,nie całkiem g...
    No wiesz?! Dobrze, że już znam Twoje często pokrętne i czasami sarkastyczne wypowiedzi na forum - na marginesie, które lubię (oby na moich wątkach się nie trafiły takie- tfu, tfu, tfu) . Myślę, że zrozumiałeś mój przekaz, ale ludzie czytają... i jeszcze Twoja odpowiedź... Dlatego mówię dużymi literami: ŁADNIE, ALE ZA BARDZO JESTEM DO TEJ PORY POD UROKIEM SASANKI, MOŻE DLATEGO NIE POTRAFIĘ JESZCZE DOCENIĆ TEGO DZWONECZKA.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •