Witam wszystkich!
Z poczatku zafascynowala mnie nowa seria Apple Cinema Display HD (glownie wersj 23''). Niby "pierwszy" monitor LCD w pelni kalibrowalny, "idealne" oddanie barw itp... Cena ?6k pln. Wszystko bylo super do czasu jak nie zobaczylem LaCie Blue IV. Sony Artisan ponoc wymieka przy nim. Ja nie naleze do osob, ktore odczuja roznice miedzy Barco a LaCie, wiedz dla mnie to jest juz hi-end. No i pytanie brzmi: co lepiej zestawic
a) LaCie 22'' + cos mniejszego na palety i przyborniki
b) samo LaCie 22''
c) LCD (Apple) 23'' 16:10
d) LCD Apple + cos malego na przyborniki
Najwazniejsza rzecz: jak juz robic taki wydatek to nie po to by sprzet zmienic po roku czy dwoch. To raczej ma byc monitor na kilka lat.
Z czego Wy korzystacie? Jaki jest Wasz stosunek do kalibratorow? U mnie docelowo proof'y beda z Epsona 4000 wiec pewno RIP dojdzie...
Pozdrawiam
M Dabrowski
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami