Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Justyna ulicznie modowo

    Dawno mnie tutaj nie było, pora coś pokazać.
    Aby przetestować nowe zabawki - statyw, uchwyt, parasol - wybraliśmy się w miasto na kilka fotek. Niestety nie było łatwo - sceneria była oświetlona bardzo pomarańczowym, żarowym światłem. Było uciążliwe, ale skoro już miałem parasol itd to zależało mi na tym, by coś było w tle. Niestety to odbiło się na problemach z WB. Jedna pomarańczowa folijka nie pomogła. Resztę ocenicie sami.

    1.

    2.

    3.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  2. #2

    Domyślnie

    a co ma parasol do tego zeby bylo cos w tle?
    2i 3 dobre. Na 1 za bardzo pomaranczowo jak dla mnie i kurtka raczej nie potrzebna.
    Fajnie swiatelka w tle mogly wyjsc gdybys pstryknal na pelnej dziurze
    Podobaja sie

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie zaświecone, zabawki jak widać się sprawdziły. Też mam w planach podobną sesję tylko szukam wąskiej wybrukowanej uliczki z latarniami.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    mi sie generalnie nie podoba mina modelki na wszystkich 3 zdjeciach.

  5. #5

    Domyślnie

    2 i 3 bardzo mi leżą z 1 już gorzej, moim zdaniem nieco kuleje WB i za ostro zaświecone. Ale to tylko moje skromne zdanie
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  6. #6

    Domyślnie

    Jedynka ma WB nie bardzo. 2 i 3 technicznie OK, ale na 2 nie pasuje i poza modelki. Jakby miała zwichnietą prawą rękę.

  7. #7

    Domyślnie

    Na 1 latarnia ci leci w prawo, mimo to z tych wszystkich najbardziej mi się podoba.

  8. #8

    Domyślnie

    No właśnie, po co takie przymknięte ? Nie wszędzie musi być super żyletka a lampki wyglądały by dużo lepiej
    Widać, że warunki były trudne, moim zdaniem poradziłeś sobie
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  9. #9

    Domyślnie

    1 najbardziej się podoba .. ) właśnie wb mi w niej najbardziej pasuje całej trójki

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez graber
    a co ma parasol do tego zeby bylo cos w tle?
    2i 3 dobre. Na 1 za bardzo pomaranczowo jak dla mnie i kurtka raczej nie potrzebna.
    Fajnie swiatelka w tle mogly wyjsc gdybys pstryknal na pelnej dziurze
    Podobaja sie
    Cytat Zamieszczone przez pietrobas Zobacz posta
    No właśnie, po co takie przymknięte ? Nie wszędzie musi być super żyletka a lampki wyglądały by dużo lepiej
    Widać, że warunki były trudne, moim zdaniem poradziłeś sobie
    No nie wiem.... Różnica GO między 50 @ 1.8 a 50 @ 2.8 nie jest na tyle duża, by światła były wystarczająco rozmyte. A co do ostrości to jestem maniakiem żyletkowych zdjęć. Ale następnym razem popróbuję i zobaczymy, jak wyjdzie



    Tak czy inaczej dzięki wszystkim za komenty i czekam na więcej
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •