Szukaj
Ale kolorki... ale swiatlo!
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
To się nazywa być w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Świetne!
D80, N 18-70, N 70-300, SB 800
o to to to...... tak właśnie..... się dobrze przedpiszcy wysłowili że tak powiem![]()
... na tej łace zapewne jest, ...... ładne zdjęcie. Jeżeli to tegoroczne, to ja takich kolorów chyba nie spotkałem![]()
Światło i kompozycja budują tą fotografię, udana praca![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
racja, światełko tej jesieni nie spotykane
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
Kadr ładny, kolorki też bardzo ładne, brakuje mi jedynie ostrości.
Kompozytor sie wykazal, krotko mowiac![]()
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami