Interesują mnie opinie właścicieli tego szkiełka, w sieci stosunkowo mało o nim jest napisane
szybkość AF? na poziomie 70-200L ?
jak współpracuje z konwerterami 1.4x?
oryginalny C czy może kenko też może być?
obrazek zakładam, iż jest żyleta![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami