Wczoraj przerobiłem studyjnego softboxa na wersję strobist, oczywiście nie wahałem się go użyćNa zdjęciu nadworna modelka, żona moja. Komentarze mile widziane.
1.
Szukaj
mam wrażenie że statyw się przewrócił i modelka podąża wzrokiem za owym softboxem![]()
dla mnie ciemnawo z deczka
A mnie sie podoba, tylko mimika twarzy yyyy zasmiac sie miala?
pozdrawiam
Member of ABCDEFG POLSKA.
Dobrze dobrane barwy - to mi się najbardziej w tym zdjęciu podoba. Choć ciut ciemno, to jednak ładnie świecone. Gra modelki mnie nie leży.
1 już była lepsza
D 80 Nikon 18-55VR , Soligor 80-200, Samyang 8mm, Nikon 50mm + gadzety
A dla mnie dobre sa oba, subtelna modelka + subtelne oświetlenie, ładny dobór barw, jest fajnie.
A ja zapytam tak - jaki softbox i jak przerobiłeś? ;>
Skontaktuj się z nami