Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: -= Ewelina =-

  1. #1

    Domyślnie -= Ewelina =-

    Wczoraj przerobiłem studyjnego softboxa na wersję strobist, oczywiście nie wahałem się go użyć Na zdjęciu nadworna modelka, żona moja. Komentarze mile widziane.

    1.

  2. #2

    Domyślnie

    mam wrażenie że statyw się przewrócił i modelka podąża wzrokiem za owym softboxem

  3. #3

  4. #4

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar jungli
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Wolne Miasto Gdansk
    Posty
    136

    Domyślnie

    A mnie sie podoba, tylko mimika twarzy yyyy zasmiac sie miala?

    pozdrawiam
    Member of ABCDEFG POLSKA.

  6. #6

    Domyślnie

    Dobrze dobrane barwy - to mi się najbardziej w tym zdjęciu podoba. Choć ciut ciemno, to jednak ładnie świecone. Gra modelki mnie nie leży.

  7. #7

    Domyślnie

    a co powiecie na taką umartwioną?

    2.

  8. #8

    Domyślnie

    1 już była lepsza
    D 80 Nikon 18-55VR , Soligor 80-200, Samyang 8mm, Nikon 50mm + gadzety

  9. #9

    Domyślnie

    A dla mnie dobre sa oba, subtelna modelka + subtelne oświetlenie, ładny dobór barw, jest fajnie.

  10. #10

    Domyślnie

    A ja zapytam tak - jaki softbox i jak przerobiłeś? ;>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •