spokojnie... spokojnie... ja tylko napisałem swoje zdanie na temat rysek...![]()
Szukaj
spokojnie... spokojnie... ja tylko napisałem swoje zdanie na temat rysek...![]()
"Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka
OK, wrzucam na wsteczny.
Pozdrawiam
Dziękuję uprzejmie za podpowiedziW sumie to nic mi to nie wyjaśniło, ale jak jeden z was napisał: "nie ma reguły" i chyba przy tym zostanę
Dzięki piękne.
Skontaktuj się z nami