Optymiści pocieszycieleja wiem że to zadna wada i defekt ale w moim przypadku gdzie zwracam uwagę na najwieksze szczegóły to dla mnie to bardzo rażące
![]()
JATIN: tak delikatnie przetarłem patyczkiem do uszu :8
aaaaaa... zwariuje wrrr
a tak na przyszłość macie jakieś adresy serwisów fotograficznych w Poznaniu
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami