Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Po rykowisku

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bartolinik Zobacz posta
    Mam wrażenie, że mieszkancy zachodniej Polski i pomorza są uprzywilejowani. Jest tam po prostu gęsto od wszelkiego zwierza
    Nie marudź bo masz łosia i całą biebrze

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze, miło mi.
    Już po rykowisku i mimo, że udaje mi się fotografować w dobrym miejscu, efekty są słabe. Wiatr, pogoda, wychodzą za późno i myśliwi. Widziałem piękne byki we mgle, walczące - może za rok. Wczoraj było ciekawie. Szpicak żerował obok mnie z 20 minut, później ten chłystek z łaniami i lis prawie wszedł pod siatkę.
    4.
    D....,TC-14II

  4. #14

    Domyślnie

    Fajny secik, 3 najlepsza.

  5. #15

    Domyślnie

    Od tygodnia walczę z NX2 i Nef-ami.
    5.
    6.
    D....,TC-14II

  6. #16

    Domyślnie

    Świetne.
    Fakt,ostrości troszkę brak.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  7. #17

    Domyślnie

    nooo ładne. też muszę chyba wrócić do zdjęć przyrodniczych

  8. #18

    Domyślnie

    Ładny set, każda fota ma swój urok.

  9. #19

    Domyślnie

    Jest na co popatrzeć i pozazdrościć obcowania z tymi zwierzaczkami
    co do warunków w terenie, to właśnie o tej porze roku są niezbyt sprzyjające
    zasadziłem się wczoraj na daniele-mgła na polach i polanach, w lesie ciemno i grasujacy grzybiarze
    ale gdyby było tak łatwo fotografować nie było by tej adrenalinki i radości
    całość sie podoba
    D80; D300s - N18-55 VR; N70-300VR, N50-1.8, czasami Sigma 170-500 lub 150-500

    http://www.photoblog.pl/zprkangur/profil
    https://www.facebook.com/zprkangur

  10. #20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •