Mam pytanie ... jak nazywa sie w Polskiej wersji PS'a filterek BURN ??
I jak włącza sie ta opcję (BURN) na pędzelku ??
![]()
![]()
Szukaj
Mam pytanie ... jak nazywa sie w Polskiej wersji PS'a filterek BURN ??
I jak włącza sie ta opcję (BURN) na pędzelku ??
![]()
![]()
Przypuszczam, ze chodzi o narzędzie do ściemniania - po lewej stronie jest paleta z narzedziami, to o kształcie łapki przyciemnia. Dodatkowo, w górnym pasku, wybierasz tryb - czy chcesz przyciemnic cienie, półcienie czy światłaZamieszczone przez antonjo
Tak jest w PS 7. Nie wiem jak w CS, pewnie podobnie
![]()
To świetne narzędzie (rozjasnianie też) - powodzenia![]()
It really works !
O to własnie mi chodziło . . .![]()
Jeszze raz dzięki .![]()
Nie za ma co![]()
Nikon D70 & Canon G3
Skontaktuj się z nami