Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: PS'owy BURN ???

  1. #1

    Domyślnie PS'owy BURN ???

    Mam pytanie ... jak nazywa sie w Polskiej wersji PS'a filterek BURN ??

    I jak włącza sie ta opcję (BURN) na pędzelku ??


  2. #2

    Domyślnie Re: PS'owy BURN ???

    Cytat Zamieszczone przez antonjo
    Mam pytanie ... jak nazywa sie w Polskiej wersji PS'a filterek BURN ??

    I jak włącza sie ta opcję (BURN) na pędzelku ??

    Przypuszczam, ze chodzi o narzędzie do ściemniania - po lewej stronie jest paleta z narzedziami, to o kształcie łapki przyciemnia. Dodatkowo, w górnym pasku, wybierasz tryb - czy chcesz przyciemnic cienie, półcienie czy światła Tak jest w PS 7. Nie wiem jak w CS, pewnie podobnie

  3. #3

    Domyślnie

    Tenksiaki !

    będziem kombinować !

  4. #4

    Domyślnie

    To świetne narzędzie (rozjasnianie też) - powodzenia

  5. #5

    Domyślnie

    It really works !

    O to własnie mi chodziło . . .

    Jeszze raz dzięki .

  6. #6

    Domyślnie

    Nie za ma co
    Nikon D70 & Canon G3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •