Witam, czy ktoś wie coś o możliwości sterowania D3000 radiowym wyzwalaniem, albo też o przewodowym wyzwalaniu migawki? Jak do tej pory nie znalazłem nic na ten temat, a Nikon Polska nie potrafiono mi nic na ten temat powiedzieć. Można kupić takie zestawy do D5000, ale chyba inne jest podłączenie do aparatu.
Pozdrawiam