Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
1. czyli nie konwertować z poziomu programu tylko we właściwościach drukowania?


2. drukowałem na tym samym papierze, który był użyty do robienia profilu, który otrzymałem od sprzedawcy
1. Nie konwertować - ustawiając profil we właściwościach i konwertując w NX dokonujesz podwójnego zarządzania barwą.

2. Wypadałoby zatem zapytać sprzedawcy, przy jakich ustawieniach wydrukował wzorce do utworzenia profilu.