Witam,
dzisiaj kupiłem kardridżowy (chyba tak się pisze )system stałego zasilania do mojego Epsonika R285. Niestety po zainstalowaniu wszystkiego system nie działa Cały czas palą się dwie diody: zielona i pierwsza czerwona.

Gdy sprawdzałem w "pomocy" co oznaczają obie diody, wychodzi na to, że drukarka rozpoznaje system jako "nieprawidłowy pojemnik lub nieprawidłowo zainstalowany pojemnik".

System kupowałem tutaj. Z tego co się zorientowałem to sprawdzony sklep, więc nie podejrzewam, że sprzedali coś popsutego.

Czy ktoś miał podobny problem?

Sprawa pilna.

Pozdrawiam