wszystko ładnie ale do doskonałości brakuje jeszcze tak dobranego czasu aby łopatki pokazały swój ruch na zdjęciu
w tym roku również sfociłem wiatraki i zrobiłem ten sam błąd (wg mnie)![]()
Szukaj
wszystko ładnie ale do doskonałości brakuje jeszcze tak dobranego czasu aby łopatki pokazały swój ruch na zdjęciu
w tym roku również sfociłem wiatraki i zrobiłem ten sam błąd (wg mnie)![]()
gdyby nie te wiatraki i ciutek mniej dołu to mozna by pomysleć że to część wachadłowca ;] ...fajna fotka
uważam ze nie jest to wymogiem, to nie samoloty i mozna je pokazywać w/g swojej wizji, wszystkie wiatraki jakie mam sa z unieruchomionymi śmigłami, podobnie jest z wiatrakami murowanymi nikt ich nie pokazuje inaczej choć te w Holandii jeszcze się kręcą
w tym kadrze rolę gra symetria i to jest istotą tej fotografii i oczywiscie konwersja![]()
Swietnie wypatrzony kadr. Ja rowniez proponowalbym przyciac minimalnie dol zdjecia. Kompozycja na 5+ mz![]()
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Bardzo dobry kadr i konwersja świetna![]()
Pozdro. Wojtek
Świetnie wyszło to inne spojrzenie na krajobraz
Fajna konwersja.
Oglądanie Twoich zdjęć do doskonała lekcja foto dla większości z nas.
harb, wystawiłeś .... i jest PRZEPIĘKNIE![]()
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Swietny przemyslany kadr.....brawo!
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami