Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Nr.10.......

  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Sosnowiec
    Posty
    163

    Domyślnie

    wszystko ładnie ale do doskonałości brakuje jeszcze tak dobranego czasu aby łopatki pokazały swój ruch na zdjęciu
    w tym roku również sfociłem wiatraki i zrobiłem ten sam błąd (wg mnie)

  2. #12

    Domyślnie

    Ostatnio gdzieś prosiłem o Twoje bw i .... jeszcze trochę industrialu. Bw świetnie się tutaj nadaje, kadr bdb. Fajne foto.

    Cytat Zamieszczone przez JSB Zobacz posta
    wszystko ładnie ale do doskonałości brakuje jeszcze tak dobranego czasu aby łopatki pokazały swój ruch na zdjęciu
    w tym roku również sfociłem wiatraki i zrobiłem ten sam błąd (wg mnie)
    Ale to bw jest takie smutne i te unieruchomione łopaty ten smutek potęgują, przez co większe oddziaływanie tego zdjęcia

  3. #13

    Domyślnie

    gdyby nie te wiatraki i ciutek mniej dołu to mozna by pomysleć że to część wachadłowca ;] ...fajna fotka

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JSB Zobacz posta
    wszystko ładnie ale do doskonałości brakuje jeszcze tak dobranego czasu aby łopatki pokazały swój ruch na zdjęciu
    w tym roku również sfociłem wiatraki i zrobiłem ten sam błąd (wg mnie)
    uważam ze nie jest to wymogiem, to nie samoloty i mozna je pokazywać w/g swojej wizji, wszystkie wiatraki jakie mam sa z unieruchomionymi śmigłami, podobnie jest z wiatrakami murowanymi nikt ich nie pokazuje inaczej choć te w Holandii jeszcze się kręcą
    w tym kadrze rolę gra symetria i to jest istotą tej fotografii i oczywiscie konwersja

  5. #15

    Domyślnie

    Swietnie wypatrzony kadr. Ja rowniez proponowalbym przyciac minimalnie dol zdjecia. Kompozycja na 5+ mz
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  6. #16

    Domyślnie

    Bardzo dobry kadr i konwersja świetna
    Pozdro. Wojtek

  7. #17

    Domyślnie

    Świetnie wyszło to inne spojrzenie na krajobraz
    Fajna konwersja.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  8. #18

    Domyślnie

    Oglądanie Twoich zdjęć do doskonała lekcja foto dla większości z nas.

  9. #19

    Domyślnie

    harb, wystawiłeś .... i jest PRZEPIĘKNIE
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  10. #20

    Domyślnie

    Swietny przemyslany kadr.....brawo!

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •