Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Dworzec

  1. #21
    Rozmowny Awatar cialat
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Reńska Wieś/Kędzierzyn-Koźle
    Posty
    762

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Szuwar Zobacz posta
    Podoba mi się to światło na chodniku. Ma klimacik.

    Technicznie również bardzo dobra praca.

    Świetnie wkomponowałeś sztafaż w tę fotografię.

    Jak dla mnie duże gratki
    w 99% popieram, szczególnie ten SZTAFAŻ

    no i tej jeden procencik hmmm ...

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    wiem co mi przeszkadza - fioletowa plama od latarni po lewej i inny kolor żarówki (żółty). Gdybyś zrobił wszystkie światła w jednym odcieniu, to dla mnie by była bomba!
    pozdrawiam

    Nic tak nie niszczy organizmu, jak długotrwała fizyczna bezczynność" - ARYSTOTELES

  2. #22

    Domyślnie

    Eeee nie mam pytan......swietne zdjecie!

  3. #23

    Domyślnie

    Dobra fota i klimat.Im dłużej patrzyłem na ten dworzec to widziałem wychodzącego z prawej strony Marchwickiego(tego gostka z lat 70-tych napadającego na kobiety na Śląsku)brrr.
    Pozdrawiam

  4. #24

    Domyślnie

    Dla mnie wszystko jest tu na swoim miejscu i w odpowiednim czasie, zarówno kolor i odcień żarówek jak i napis na tablicy. Wizytówka współczesnej, przeciętnej stacji kolejowej gdzieś w Polsce. Pięknie, gratuluję.
    LED ZEPPELIN

  5. #25

    Domyślnie

    Kolejna Twoja swietna fotka!
    Gratki!

  6. #26

    Domyślnie

    Bardzo fajna,''klimatyczna'' fotografia.

  7. #27

    Domyślnie

    Mamy nowego specjaliste - od mrocznego, nostalgiczno-jesiennego klimatu.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  8. #28

    Domyślnie

    Podoba się, świetny klimat.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •