Close

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 149
  1. #1

    Domyślnie Panasonic GF1, micro 4/3

    No i jest: optyczne

    Oby z EP-1 nie były jedynymi rodzynkami prezentującymi tą koncepcję
    Idę szukać cen.

  2. #2

    Domyślnie

    GF-1 20/1.7 kit - $900
    GF-1 14-45 kit - $900
    NYCH - Americana

  3. #3

    Domyślnie

    wreszcie naleśnik wygląda sensownie. podobno ma mieć też szybszy af, no ciekawie.

  4. #4

    Domyślnie

    W zapowiedziach na 2010 jest 14mm f/2.8. Zapowiada się ciekawie - w porównaniu do Olka lepszy LCD, szybszy AF, z wymiarami podobnie. Ciekawe ile zaśpiewają złotówek za to cacko.
    Ostatnio edytowane przez arturpop ; 02-09-2009 o 13:18

  5. #5

    Domyślnie

    ale cena taka sama, jak w przypadku E-P1... bez sensu
    Naucz się czytać

  6. #6

    Domyślnie

    20/1.7- w końcu!
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #7

    Domyślnie

    ja bym chciał takiego czarnego w opcji bez jakichkolwiek białych napisów (poza sterowaniem na kółku)
    Fajne wymiary naleśnika, nic się nie wysuwa, fajna ogniskowa, zapowiada się naprawdę nieźle.
    wybieram inne systemy

  8. #8

    Domyślnie

    Pierwszy polski "test"
    http://fotopolis.pl/index.php?n=9498
    i wyszła pierwsza różnica pomiędzy GF-1 a EP-1 ... pierwsza fotka z GF-1 na ISO 100 jest poruszona przy 1/25sek i ogniskowej 20mm, najprawdopodobniej stabilizacja w EP-1 dałaby sobie radę bez problemu.

  9. #9

    Domyślnie

    Po przeczytaniu: http://www.dpreview.com/previews/PanasonicGF1/ jestem osobiscie tym aparatem mocno zainteresowany. Oferuje cos czego szukam, czyli maly korpus - porownywalny np z G10 z dobra jakoscia zdjec i przede wszystkim mozliwoscia operowania GO.
    Oby tylko z cena nie przegieli w Polsce.
    D70 + |N 50/1.8 | N 18-55 | N 28-100

  10. #10

    Domyślnie

    Po kiego .... grzyba robią wiejski festyn z tymi srebrnymi wstawkami ? (na gripie, spust i przy bagnecie).
    Jak widać, nawet najlepszy pomysł można zepsuć.
    Ciekawe, czy można to zamalować?

    I kto teraz kupi Olympusa z af na korbkę i kadrowaniem przez marny telewizor?
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 03-09-2009 o 00:32
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •