Szukaj
ładne światło, co mnie rozprasza to niejednolite tło. Szkoda też uciętych stóp.
Zgadzam się z Ruppel, szkoda ucietych stóp. Poza tym prawa noga dziewczyny umiejscowiona jest zbyt blisko krawędzi zdjęcia, co wyglada jakby miała zaraz z niego wypaść.
Jeśli miała to byc fotka glamour/moda to trzeba zwracać szczególna uwagę na poprawne kadrowanie... W tym przypadku dziewczyna bez stóp glamour nie jest
Ale plus za wybór modelki i lookalizacji, bo mimo, że tło nie jest jednolite to ma w sobie potencjał.
Amputacja nad kolanami i nie będą się mieli czego czepić.A jak dla mnie to niestety mało glamour - ot plenerowy portret niemalże. Tyle, że zapozowany - czyli jakich wiele.
Skontaktuj się z nami