Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Ilona

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    ładne światło, co mnie rozprasza to niejednolite tło. Szkoda też uciętych stóp.

  3. #3

    Domyślnie

    Zgadzam się z Ruppel, szkoda ucietych stóp. Poza tym prawa noga dziewczyny umiejscowiona jest zbyt blisko krawędzi zdjęcia, co wyglada jakby miała zaraz z niego wypaść.
    Jeśli miała to byc fotka glamour/moda to trzeba zwracać szczególna uwagę na poprawne kadrowanie... W tym przypadku dziewczyna bez stóp glamour nie jest
    Ale plus za wybór modelki i lookalizacji, bo mimo, że tło nie jest jednolite to ma w sobie potencjał.

  4. #4

    Domyślnie

    Amputacja nad kolanami i nie będą się mieli czego czepić. A jak dla mnie to niestety mało glamour - ot plenerowy portret niemalże. Tyle, że zapozowany - czyli jakich wiele.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •