Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Skansen Kluki

  1. #1

    Domyślnie Skansen Kluki

    Witam ponownie po urlopie

    Poniżej 2 IRki z wypadu do skansenu w Klukach


    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  2. #2

    Domyślnie

    No bardzo ekstra,lubię te Twoje IRenki....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    dokładnie - ponownie bdb

  4. #4

    Domyślnie

    Ejj, fajnie zrobione i bardzo fajnie się ogląda.

  5. #5

    Domyślnie

    1 podoba mi się bardziej, ale i tak obie fotografie świetne

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar JLz1
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    142

    Domyślnie

    świetne. drugie perfekcyjnie ostre jak na IR.

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo fajne te IRenki, także je lubię,
    choć nie zawsze mi pasują do wszystkich kadrów.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzejp Zobacz posta
    Bardzo fajne te IRenki, także je lubię,
    choć nie zawsze mi pasują do wszystkich kadrów.
    Ale to najlepszy sposób na poradzenie sobie z południowym mocnym światłem

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #9

    Domyślnie

    Jestem fanem takich Twoich zdjęć

  10. #10
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    2jka bardzo ładna. Idealne pod IRka.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •