Szukaj
No bardzo ekstra,lubię te Twoje IRenki....![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
dokładnie - ponownie bdb![]()
1 podoba mi się bardziej, ale i tak obie fotografie świetne![]()
świetne. drugie perfekcyjnie ostre jak na IR.
Bardzo fajne te IRenki, także je lubię,
choć nie zawsze mi pasują do wszystkich kadrów.
Pzdr, Andrzej
Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
2jka bardzo ładna. Idealne pod IRka.
Skontaktuj się z nami