Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Karkonosze...

  1. #1

    Domyślnie Karkonosze...

    Hej, chciałem Wam pokazać dwa zdjęcia.
    Karkonosze, lipiec 2009.

    1.



    2.



    Pozdrawiam.

  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Posłużenie się NIK softem w tym wypadku nie zdało egzaminu.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Posłużenie się NIK softem w tym wypadku nie zdało egzaminu.
    Znaczy Tobie się nie podoba.

    A najpierw był Photomatix, bo to zdjęcia z kilku składane dla poprawnej ekspozycji. Dlatego też EXIF'ów brak.

    Pozdrawiam i dzięki za komentarz.

  4. #4
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Kadry mi się podobają ale na tym koniec. Za bardzo polegasz na sofcie i szukasz rozwiązań, w efekcie których wcale nie uzyskujesz poprawnej ekspozycji nie wspominając o kaszce na niebie i daleko posuniętej utracie jakości tych zdjęć. Bardzo lubię Karkonosze (sam również nie tak dawno tam fociłem) ale Twoje prace w mojej ocenie tylko popsuły obraz piękna tych gór. Sorki.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Kadry mi się podobają ale na tym koniec. Za bardzo polegasz na sofcie i szukasz rozwiązań, w efekcie których wcale nie uzyskujesz poprawnej ekspozycji nie wspominając o kaszce na niebie i daleko posuniętej utracie jakości tych zdjęć. Bardzo lubię Karkonosze (sam również nie tak dawno tam fociłem) ale Twoje prace w mojej ocenie tylko popsuły obraz piękna tych gór. Sorki.
    Swieta Racja!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Kadry mi się podobają ale na tym koniec. Za bardzo polegasz na sofcie i szukasz rozwiązań, w efekcie których wcale nie uzyskujesz poprawnej ekspozycji nie wspominając o kaszce na niebie i daleko posuniętej utracie jakości tych zdjęć. Bardzo lubię Karkonosze (sam również nie tak dawno tam fociłem) ale Twoje prace w mojej ocenie tylko popsuły obraz piękna tych gór. Sorki.
    U mnie w oryginalnym niezmniejszonym zdjęciu i widoku 1:1 mówienie o kaszce byłoby przesadą, więc nie wiem ja Ty to widzisz, ale ok, przyjmuję krytykę. Bez bracketingu na większości moich zdjęć z gór nie byłoby nieba w przypadku pozostawienia szczegółów w dolnych partiach kadru (mimo używanej szarej połówki)... A kadrów "tradycyjnych" mam trochę sporo, stąd odejście w trochę inną stronę. Inaczej byłoby monotonnie. A tak jest nowe spojrzenie na badź co bądź dwu tylko kadrach( co nie znaczy, że nie będę już w podobny sposób kreował żadnych fotografii).

  7. #7
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Ok, moze ja widzę coś nie tak ale dla mnie na niebie w obu przypadkach masz ciapko/kaszkę . Ale niech to nie będzie tylko mój głos i kolegi. Niech inni też coś napiszą. I ze swej strony również zachęcam do do komentowania . To uczy.

  8. #8

    Domyślnie

    moze pokaż lepiej te "tradycyjne".
    W tym przypadku obróbka jest mz kompletna porazką, nijak nie pasująca do zdjęc, a poza tym niszczącą zupełnie jakość tych fotek.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  9. #9

    Domyślnie

    Kadrowanie ładne... Obróbka, rzecz gustu- w mój nie trafiła... Zaś jaką należałoby zastosować- filtry...

    T_P_
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  10. #10

    Domyślnie

    Kadrowo bardzo dobre.
    Kolejne prace zmasakrowane dziwną wizją
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •