Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: On the Edge

  1. #11

    Domyślnie

    Kulten też przeszedł swoje , ale dzięki samozaparciu i pracy idzie coraz dalej.

  2. #12

    Domyślnie

    W panoramie, czy w kwadracie, czy w pionie, jakie to ma znaczenie przy tej ekspozycji? Myślę, że wszystkie byłyby bardzo ciekawe. Twoje wykonanie bardzo mi się podoba - człowiek aż chciałby stać w tym miejscu. I myślę, że o to właśnie chodzi.

  3. #13

    Domyślnie

    Najpierw piszesz:

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    Po sromotnej klesce z Kultenem... poprostu wpadlem w zalamke Jescze DUZO wody uplynie w rzece zanim dolacze do jego poziomu.
    To Ci piszę, że ten kadr zmiata zdjęcia kultena - moim zdaniem (bo czyim niby?). Kadrowanie do kwadratu nie ma tu nic wspólnego z kultenem, tylko z odbiorem kadru. Ale w sumie co ja tam wiem

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    zauwazylem pewne zjawisko szczegolnie w tej dziedzinie forum... wszystko sprowadza sie do "Kulten" dlaczego nie kwadrat i dlaczego nie kwadrat.... nudne to sie robi. moze wkoncu wszyscy zacniemy nasladowac Kultena co? ciekawe ile wyjdzie z tego wszystkiego... Ciekawe czy AlKoholikk sie nie wkur... jak z panoram bedzie musial robic kwadrat. Ciekawe czy inni sie nie Wkur.. jak beda mieli SUPER zdjecie w pionie i beda musieli ciac to w kwadrat ( albo inni beda widziec to w poziomie) czy poprostu trudno wam zrozumiec ze taka byla wizja fotografa... czy to takie trudne?
    Rozumiem, powiedziec komus ze ciasno po lewej lub po prawej... ale bez przesady! jak jest pion to taka byla wizja fotografa. AMEN!
    Pozwolcie rozwijac skrzydla innym moldym... nie chodzi tu o mnie i bez ujmy dla KULTENA ktory robi przeswietne zdjecia!

    PEACE!
    Tylko po co te nerwy?
    Większość to przechodziła. Dasz b/w, ktoś będzie chciał kolor. Dasz kolor, nie będzie zieleń komuś pasować. Dasz kadr z super dla Ciebie ważnym badylem, usłyszysz by go usunąć. Normalka.
    Ucinając dyskusję - chyba nie podoba mi się wizja autora
    Amen

  4. #14

    Domyślnie

    Dasz b/w, ktoś będzie chciał kolor. Dasz kolor, nie będzie zieleń komuś pasować. Dasz kadr z super dla Ciebie ważnym badylem, usłyszysz by go usunąć. Normalka.



    Z tego miejsca chcialem przeprosic! zwlaszcza Ciebie Nemeth. Ponioslo mnie wczoraj i napisalem co napisalem. Macie racje aby sie rozwijac nalezy sluchac innych i przyjmowac krytyke z pokora i wyciagac wnioski z niej.

    Jescze raz wszystkich przepraszam. Wiecej nie bede. Jestem tu nowy a juz pokazalem sie ze zlej strony (czyt. pyskowka)

    Przepraszam
    Sebastian

  5. #15
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Jescze raz wszystkich przepraszam. Wiecej nie bede. Jestem tu nowy a juz pokazalem sie ze zlej strony (czyt. pyskowka)
    Pieprzysz. Zdjęcie jest na tyle dobre, że ja w zaparte broniłbym swojego (słusznego) zdania na tyle, aż komuś puszczą zwieracze i każe usunąć swoje konto z forum

    pozdr!, P.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastian Kraus Zobacz posta
    zauwazylem pewne zjawisko szczegolnie w tej dziedzinie forum... wszystko sprowadza sie do "Kulten" dlaczego nie kwadrat i dlaczego nie kwadrat.... nudne to sie robi. moze wkoncu wszyscy zacniemy nasladowac Kultena co? ciekawe ile wyjdzie z tego wszystkiego... Ciekawe czy AlKoholikk sie nie wkur... jak z panoram bedzie musial robic kwadrat. Ciekawe czy inni sie nie Wkur.. jak beda mieli SUPER zdjecie w pionie i beda musieli ciac to w kwadrat ( albo inni beda widziec to w poziomie) czy poprostu trudno wam zrozumiec ze taka byla wizja fotografa... czy to takie trudne?
    Rozumiem, powiedziec komus ze ciasno po lewej lub po prawej... ale bez przesady! jak jest pion to taka byla wizja fotografa. AMEN!
    Pozwolcie rozwijac skrzydla innym moldym... nie chodzi tu o mnie i bez ujmy dla KULTENA ktory robi przeswietne zdjecia!


    Nie nie zdenerwowalem sie ale czasme mysle ze co niektorzy próbują narzucic swoja wizje zdjecia... kazdy autor ma inna wizje. tak jak widac bylo na moim i kultena pojedynku. ehh... to co napisales... wiesz co?.. masz racje... Spokojnej niedzieli.


    PEACE!
    ...i coś jest w Twych słowach,
    także to potwierdzają wypowiedzi Piotr_eka ( ma rację )
    nie przejmuj się i rób swoje, a wnioski wyciągaj
    dla siebie, jak słuszne to już Twoja decyzja.
    Nie możesz ślepo naśladować innych,
    masz tworzyć swój własny świat fotografii,
    który na pewno z czasem będziesz doskonalił,
    będziesz szedł swoją drogą.
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  7. #17
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Troszkę za dużo emocji tu się przelało. Więcej luzu .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •