Witam. Przeglądałem internet i natknąłem się na artykuł z aktualizacja softu na 2.0 tylko jest mały problem. Brak softu. Nikon nie udostępnia. Na żadnej stronie tego nie ma Zwracam się z pytaniem Czy nikt nie posiada takowego softu ?
Pozdrawiam Zyzko