Witam!
Gorąca prośba: wszelkie wskazówki jak fotografować tańczącą parę, ewentualnie dwie pary tańczące wspólny układ mile widziane.
Chcę zrobić zdjęcia znajomych, a niestety nie będę miał możliwości do ich występu zrobić jakichkolwiek zdjęć próbnych.
Dlatego prośba o porady kadrowe, perspektywiczne, ogniskowe, światłowe będą mile widziane
Pokaz w nocy, częściowo na otwartej przestrzeni, ale przypuszczam, że jakieś oświetlenie parkietu będzie.
Dostępne 18-70 f/3,5-4,5; 70-200 f/4-5,6 i 50 f/1,8 i SB800.
Z góry dzięki.
pozdr.
PS.
Jeżeli nie ten wątek, proszę nie bić i proszę moderatora o przeniesienia posta
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami