Witam. Musze wstawic pasek i wypelnic go kolorem. Gradient od pelnego zielonego do bialego. Ale nie zwyczajnie, jak zaraz wkleje nizej z PS, ale taki jaki pamietam ze starego MS Worda, czyli najpierw z jednej strony pelny kolor, z drugiej bialy, ale przejscie nie jest jednostajne tylko w takie kropki.
W Photoshopie udaje mi sie zrobic cos takiego:

A na mysli mam takie wypelnienie:

Wiecie jak to zrobic?