Szukaj
Całkiem niezła fotka
Jak dla mnie...
Ale koledzy na forum mają bardziej wyrafinowany gust..
Mam nadzieje że nie doczeka sie ona ich ulubionej kwalifikacji - gniot
pozdr...
zmień ten awatar -budzi nieprzyjemne skojarzenia ....
zenit b + helios, pentacon six+ kpl szkieł, kilka kompaktów, nikon D90, nikkor 18-200, sigma 10-20
zdjęcie ciekawe tylko wydaje mi się, że ptaki gdzieś tam w górze przeszkadzają na tej fotce
bieluś
Dzięki ptakom zdjęcie dużo zyskuje i jest ciekawsze mz, obróbka mi nie podchodzi.
Skontaktuj się z nami