Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: zachód

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Całkiem niezła fotka

    Jak dla mnie...

    Ale koledzy na forum mają bardziej wyrafinowany gust..


    Mam nadzieje że nie doczeka sie ona ich ulubionej kwalifikacji - gniot

    pozdr...

    zmień ten awatar -budzi nieprzyjemne skojarzenia ....
    zenit b + helios, pentacon six+ kpl szkieł, kilka kompaktów, nikon D90, nikkor 18-200, sigma 10-20

  3. #3

    Domyślnie

    zdjęcie ciekawe tylko wydaje mi się, że ptaki gdzieś tam w górze przeszkadzają na tej fotce
    bieluś

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki ptakom zdjęcie dużo zyskuje i jest ciekawsze mz, obróbka mi nie podchodzi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •