Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Dog Mountain

  1. #1
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Dog Mountain

    Zrobione w podszczytowych partiach Dog Mountain, stan Washington. Ciekawe jest to że jest to zrobione pod ostrą górkę, czego na zdjęciu nie widać...
    Z kolorowych tym razem. B/W by raczej zrujnowało to zdjęcie...


  2. #2

    Domyślnie

    Faaajne, podoba mi się. Wygląda jak wklejka Dobrze, że nie boisz się eksperymentować
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  3. #3

    Domyślnie

    ładna gama kolorów - a fotka rzeczywiscie wyglada jak trójwymiarowa

  4. #4
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    Faaajne, podoba mi się. Wygląda jak wklejka Dobrze, że nie boisz się eksperymentować
    Co to znaczy "wklejka"?

  5. #5

    Domyślnie

    Piękna gama kolorów,
    podoba się a i kadr ciekawy
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Co to znaczy "wklejka"?
    Miałem na myśli sklejenie razem dwóch zdjęć, czyli wklejenie jednego do drugiego. W tym wypadku dół + niebo

    Bardzo fajnie to wyszło :]
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Kolory śliczne
    Pozdro. Wojtek

  9. #9

    Domyślnie

    Miejsce świetne, technika pierwsza klasa, mimo to to zdjęcie do mnie nie trafia. Wydaje mi się że jest to sprawa jedynie gustu. Moim zdaniem widać doskonale, że zdjęcie zrobione jest pod górę, efekt który temu towarzyszy zupełnie mi nie odpowiada (elementy z pierwszego planu są strasznie ściśnięte, po czym nagle wraz z końcem wzniesienia całe to bogactwo kwiatów urywa się i nie bardzo jest na co spojrzeć). Przyznam, że nie bardzo czuje się kompetentny żeby Cię krytykować, mimo to piszę to w dobrej wierze.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mosquito Zobacz posta
    Miejsce świetne, technika pierwsza klasa, mimo to to zdjęcie do mnie nie trafia. Wydaje mi się że jest to sprawa jedynie gustu. Moim zdaniem widać doskonale, że zdjęcie zrobione jest pod górę, efekt który temu towarzyszy zupełnie mi nie odpowiada (elementy z pierwszego planu są strasznie ściśnięte, po czym nagle wraz z końcem wzniesienia całe to bogactwo kwiatów urywa się i nie bardzo jest na co spojrzeć). Przyznam, że nie bardzo czuje się kompetentny żeby Cię krytykować, mimo to piszę to w dobrej wierze.
    Popiszę się pod tym... jakoś do mnie też to nie trafia.

    Jak zobaczyłem, że wstawiłeś nowe zdjęcia to po otwarciu oczekiwałem jednak czegoś innego - jakiejś epickiej panoramy z ośnieżonymi szczytami i dramatycznymi chmurami itd... może stąd ten zawód

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •