Pstryk ze zjazdu, ze Żmijowca w Czarnej Górze.
Zapraszam!
Szukaj
Pstryk ze zjazdu, ze Żmijowca w Czarnej Górze.
Zapraszam!
Bardzo ładne zdjęcie, choć już to kiedyś Ci napisałem.
Chcialbym tak pstrykowacwidoczek bardzo przyjemny (zarowno fotograficznie jak i krajobrazowo
)
Bardzo ładna fotografia.
Było bardzo dobre światło i moim skromnym zdaniem dałoby jeszcze radę coś nie coś więcej wyciągnąć z tego kadru (w sensie obróbkowym)
Skontaktuj się z nami