Ja głównie bazuję na PS cs4. Zapytaj kolegę Harba o NX2 jak najlepiej podbić kolor.
Szukaj
Ja głównie bazuję na PS cs4. Zapytaj kolegę Harba o NX2 jak najlepiej podbić kolor.
Też niie uważam tego za cukierek..Przyjemnie jest.
Pozdrawiam
Andrzej.
Jest bardzo przyjemnie, i do cukiereczka jeszcze daleko
![]()
Pozdro. Wojtek
Dziękuję za budujące opinie. Mi się wydawało, że zbyt nasyciłem kolory, ale nie wiedziałem co tak naprawdę o tym sądzić. Gdy zmniejszałem nasycenie to znów było blado.
Kolorki OK.
Kadrowo poszedłbym za radą kulten'a.
Podoba mi się ta fotografia, ale mimo wszystko zobaczyłbym po poprawkach
Skontaktuj się z nami