Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Cukierkowo

  1. #1

    Domyślnie Cukierkowo

    Fotka z Drohiczyna - Góra Zamkowa.


  2. #2

    Domyślnie

    nie widzę tu cukierka, widze normalne zdjecie na dłuzszym czasie
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jest źle - ja bym widział tu jakąś ładną winietę.. i trochę ciemniejsze - bardziej dramatyczne niebo.
    D610. 50/1.8D, 24-120/4. www.zbyczo.com

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyczo Zobacz posta
    Nie jest źle - ja bym widział tu jakąś ładną winietę.. i trochę ciemniejsze - bardziej dramatyczne niebo.
    Racja - niebo ciemniejsze! Co do winiety - sprawdzę.

  5. #5

    Domyślnie

    Jak dla mnie chaos, poza tym fotka plaska.
    Nawet dalekie obiekty sa wyostrzone, GO upadlo.
    Poza tym drzewa przeslaniaja ten prawy domek.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  6. #6

    Domyślnie

    Te drzewa to dla mnie dodatkowy urok widoku. A w krajobrazach dbam o GO=oo

  7. #7
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Gdyby lekko dodać kontrastu i podbić kolor i w związku z tym, że centralnie kadrowałeś przyciąć w kwadrat z ramką wyszłoby bardzo dobre zdjęcie. Nie jest to cukierek i o tyle nim nie będzie o ile będzie tak utrzymane w jesienno/zimowej tonacji ale na pewno jest miłe dla oka.

  8. #8

    Domyślnie

    Dziękuję za cenne rady. Co do kolorów - wydawało mi się, że jest już nawet nazbyt nasycone.

  9. #9
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MK_2 Zobacz posta
    Dziękuję za cenne rady. Co do kolorów - wydawało mi się, że jest już nawet nazbyt nasycone.
    Jeśli używasz PSa to dodaj nieco Match color.

  10. #10

    Domyślnie

    Wykorzystuję wyłącznie Capture NX2. Nie kojrzę co robi taka funkcja.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •