Fotka z Drohiczyna - Góra Zamkowa.
Szukaj
Fotka z Drohiczyna - Góra Zamkowa.
nie widzę tu cukierka, widze normalne zdjecie na dłuzszym czasie
I'm not always right, but I'm never wrong...
Nie jest źle - ja bym widział tu jakąś ładną winietę.. i trochę ciemniejsze - bardziej dramatyczne niebo.
D610. 50/1.8D, 24-120/4. www.zbyczo.com
Jak dla mnie chaos, poza tym fotka plaska.
Nawet dalekie obiekty sa wyostrzone, GO upadlo.
Poza tym drzewa przeslaniaja ten prawy domek.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Te drzewa to dla mnie dodatkowy urok widoku. A w krajobrazach dbam o GO=oo![]()
Gdyby lekko dodać kontrastu i podbić kolor i w związku z tym, że centralnie kadrowałeś przyciąć w kwadrat z ramką wyszłoby bardzo dobre zdjęcie. Nie jest to cukierek i o tyle nim nie będzie o ile będzie tak utrzymane w jesienno/zimowej tonacji ale na pewno jest miłe dla oka.
Dziękuję za cenne rady. Co do kolorów - wydawało mi się, że jest już nawet nazbyt nasycone.
Wykorzystuję wyłącznie Capture NX2. Nie kojrzę co robi taka funkcja.
Skontaktuj się z nami