Szukaj
Na 3 i 4 kiepsko widac ta pare w oknie. Kadry sa nie przemyslane. 1 fajna na widokówke, 5 fajna na duzy pamietakowy obraz w antyramie. Smutne kolory odpychaja.
Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty
a ja chciałbym to zobaczyć wydrukowane i w tej formie jakiej to sprezentujesz młodym - to wtedy zrobi wrażenie!
Świetna seriahehehe pięknie pomyślane i wykonane, od micro do macro
Bravo.
Pozdrawiam,
AMI
PS> i ta stylizacja na otworkową fotografie na jedynce![]()
D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)
Kalina, Twoj nowy styl ma jedna bardzo wielka (jedyna) zalete - sama swiadomie w dobie kryzysu napedzasz robote konkurencji. To sie chwali i ceni. Masz gest!![]()
侍
tak to widzialem:
pierwsza fotka - o co chodzi, prowokacja?
druga i trzecia fotka - yyy, chyba jednak powinno byc w architekturze... az sprawdzilem czy to napewno dobry dzial
czwarta fotka - aaaahhhhaaaaaa!!!
swietne! gratuluje kolejnego swietnego pomyslu, a i wykonanie na najwyzszym (znaczy sie Twoim) poziomie!
I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?
Przemyślane i dopracowane.
Podoba mi się zwłaszcza 1ka i 5tka.
2,3 i 4 to super koncepcja i starannie wykonana, ale robiłaby wrażenie, gdyby była pokazana bez 2 pozostałych.
Pozdrawiam.
Na 1, jak dla mnie blur wygląda b. sztucznie. W końcu okna są w jednej płaszczyźnie w stosunku do miejsca z którego fotografowałaś, tak więc obojętnie na jakiej przysłonie by tego nie robić z tej odległości to wszystkie okna powinny być tak samo ostre ? (A już na pewno przy przysłonie 3,5, ogniskowej 24 mm i odległości od fotografowanego obiektu 25-30 m bo gdzieś tyle ma Motława w tym miejscu, zakładając, że robiłaś z brzegu a nie z promuPrzy okazji budynek bardzo "leci" w lewo. Rozumiem, że taki był zamysł w obróbce ale jak wspominałem - dla mnie wygląda sztucznie.
2-4 bardzo fajny pomysł i wykonanie.
Na 5, jak na moje mało wprawne jeszcze oko zaburzone są prawa fizyki (odbicie w obrazie wygląda jak przeklejone z innego zdjęcia):
- kąt padania powinien równać się kątowi odbicia
- szyba w obrazie raczej nie działa jak zwierciadło powiększające
- zupełnie inny rozkład cieni na twarzy pana młodego
- na odbiciu pan młody wygląda jakby trzymał jakąś książkę na kolanach a w oknie trzyma Panią Młodą za rękę![]()
Myslalem, ze nigdy nie napisze tego w watku Kaliny, ale...
Jedyna rzecz jaka mi sie widzi w tych zdjeciach to shift... (to jest Canona 24 z TS, a nie stylizacja na foto otworkowe AMI![]()
Pozdrawiam
R - jak kiedyś będę narzekała na brak klientów i 'doba kryzysu' zacznie być dla mnie odczuwalna, zapewne wspomnę Twoje światłe słowa.
Choć i tak w napędzeniu roboty konkurencji mam wieloletnią praktykę i czuję się nieco ubodzona tym, że dopiero teraz to dostrzegłeś:)
A na dziś mam sporą satysfakcję, że moje zdjęcia spotykają się z tak różnym odbiorem.
Fotografia to pochodna indywidualności i to że zdjęcia masowo się podobają wszystkim, może tylko niepokoić.
Bardzo dziękuję za wszystkie opinie.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami