czy moze ktos sie orientuje jak wyglada wspolpraca d80 z pierscieniami makro? znalazlem dwa typy ze stykami i bez. z przyczyn finansowych wolalbym kupic te bez stykow. z opisu produktu wynika, ze mozna wtedy focic tylko w trybie M. ok. ale czy d80 nie zaprotestuje na podlaczenie takich pierscieni? gdzies czytalem, ze jak nie ma stykow to nie bedzie informacji o swietle, tzn. swiatlomierz nie bedzie dzialal?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem



Skontaktuj się z nami