Cześć,
Co do producenta to SanDisk zyskał moją sympatię, bo nigdy nie miałem problemu z ich produktami.
Zastanawiam się teraz jaka prędkość karty jest mi potrzebna. Zdjęć seryjnych nie robię, ale może będę chciał czasem nagrać film.
Domyślam się, że do zdjęć wystarczy karta o prędkości 45MB/s. Czy do nagrywania filmów w najwyższej jakości też?
A może potrzebuję kartę o prędkości 95MB/s?
Czy zastosowanie karty o prędkości 45MB/s spowolnicz pracę aparatu (np. podgląd zdjęć)?
Rozterki są oczywiście związane ze znacznymi różnicami w cenie karty Extreme i Extreme PRO.
Będę wdzięczny za rady i podzielenie się swoimi doświadczeniami.
Pozdrawiam,
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami