Witajcie!
Nie wiem, czy było gdzieś na forum, czy nie, ale premiera tej reklamy miała miejsce 14 listopada tego roku. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek jedną reklamę oglądał kilkanaście razy pod rząd. Z tą tak było.
VOLVO
Miłego dobioru
Pozdrawiam,
SerU
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami