Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Jedna z najlepszych reklam wszechczasów?

    Witajcie!

    Nie wiem, czy było gdzieś na forum, czy nie, ale premiera tej reklamy miała miejsce 14 listopada tego roku. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek jedną reklamę oglądał kilkanaście razy pod rząd. Z tą tak było.

    VOLVO

    Miłego dobioru

    Pozdrawiam,
    SerU
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  2. #2

    Domyślnie

    Faktycznie świetna, ciekawe tylko dlaczego ruch jest do tyłu :-
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zbyszekD7000 Zobacz posta
    dlaczego ruch jest do tyłu :-
    Żeby pokazać jak pewnie i stabilnie prowadzi się ciągniki Volvo.
    Pursue happiness with diligence

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Żeby pokazać jak pewnie i stabilnie prowadzi się ciągniki Volvo.
    No właśnie - na wstecznym(!) - najgorszy bieg jeśli chodzi o płynność jazdy ze względu na przełożenie. Wielki szacun dla pomysłodawcy, a przede wszystkim głównego wykonawcy. JCVD pokazał, że pomimo 53 lat dalej może

    Volvo też należą się "credity" za tak dopracowane systemy kierowania ciężarówkami.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  6. #6

    Domyślnie

    VOLVO od samego początku było i jest firmą wprowadzającą najwięcej innowacyjnych rozwiązań.

    A filmik już był na forum...

  7. #7

    Domyślnie

    No sorry, ale w dziale Humor, to ja się tego nie spodziewałem
    W takim układzie chyba do zamknięcia, nie?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  8. #8

    Domyślnie

    A czy czasami ta reklama nie jest puszczona wstecz?
    Nie znam się na tym ale przecież by skręcić, cofając ciężarówką z naczepą, ciągnik musi "odbić" w drugą stronę, a tu wygląda jakby naczepa miała tylną oś skrętną.
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  9. #9

    Domyślnie

    Ale ta, co skręca to nie jest ciężarówka z naczepą. Poza tym, jak się przypatrzysz koszuli Van Damme, to zobaczysz, że powiewa z kierunkiem jazdy
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  10. #10

    Domyślnie

    Poza tym nie wiem, czy nawet Van Damme byłby w stanie z pełnego szpagatu na lusterkach ciężarówek "wstać" do pionu

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •