Mam taką małą zagadkę:

Co za owad ma taką nogę???
Niestety całej nie złapałem w GO (ogniskowa 100 mm + 50 mm, przysłona f=32), ale dopiero się uczę, a owad był żywy i co chwila się przemieszczał.

Pozdrawiam.