Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie Garden anti BW & DOF

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    nie podoba mi się taka koncepcja
    D3100+kit | 50 f/1.8 | 70-300 f/4-5,6 G ED VR | FIRST C3550 | Nissin Di466 i różnego innego złomu pełno...
    Never back down!

  3. #3

    Domyślnie

    Dobre,ale na wyższym poziomie egzystencji.....nie łapię o co kaman...pozostanę mocno stąpającym po ziemii.....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    To nie krajobraz, wrzuć to do testów obiektywów, to może będe na tak.

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęcie albo się podoba albo nie. Jaki jest cel nakazywania komuś co ma zrobić?
    Body+szkło


    www.mpastuszak.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    To nie krajobraz, wrzuć to do testów obiektywów, to może będe na tak.
    1. Jeśli nie krajobraz, to wytłumacz, dlaczego? Pytam poważnie.
    2. W "kategoriach tematycznych" nie ma działu "testy obiektywów".
    3. Dlaczego wtedy byłbyś (może) na tak?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    1. Jeśli nie krajobraz, to wytłumacz, dlaczego? Pytam poważnie.
    2. W "kategoriach tematycznych" nie ma działu "testy obiektywów".
    3. Dlaczego wtedy byłbyś (może) na tak?
    Nie mam zamiaru sie tłumaczyc, dla mnie to nie krajobraz, tu jest tylko zabawa z GO, tez tak sie bawie jak kupie nowe szkło, ale być może nie dorosłem jeszcze do tekiej ambitnej fotografii, tyle w temacie.

  8. #8

    Domyślnie

    mz to zdj jest fajne,lecz nic więcej,

  9. #9

    Domyślnie

    Totalnie nie w moim guście .....
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Nie mam zamiaru sie tłumaczyc, dla mnie to nie krajobraz, tu jest tylko zabawa z GO, tez tak sie bawie jak kupie nowe szkło, ale być może nie dorosłem jeszcze do tekiej ambitnej fotografii, tyle w temacie.
    Uprzejmie dziękuję za "wyczerpującą" odpowiedź
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •