Osobiście usunąłbym ten efekt szarej półówki z sosen po lewej stronie kadru. Trochę to mnie razi i kuje w oczy..
Szukaj
Osobiście usunąłbym ten efekt szarej półówki z sosen po lewej stronie kadru. Trochę to mnie razi i kuje w oczy..
D610. 50/1.8D, 24-120/4. www.zbyczo.com
Mnie "troszkę" , ale naprawdę baaaardzo troszkę przeszkadza ta ciemna chmura na górze po po prawo, a poza tym relaxowa fotkasuper
Nikoś D60N 18-55, T AF 70-300 Canon robi dobre aparaty a Nikon zdjęcia
Pozdro. Wojtek
Ciepła, czysta, bardzo naturalna fotka- takie są moje skojarzenia.
Myślę, że kadr zyskuje po małej korekcie Harba.
NIKON - system
Powiem Ci Janusz , że jest fajnie i podoba mi się... może bez brzózek jes lepiej... zrobiłem własnie wersje w/g
wskazówek Bombla i też jest ciekawie.
Pozdro. Wojtek
Podoba mi się motyw z drogą. Nie podoba mi się obcięte drzewo.
Klasycznie klasyczny klasyk. Nawet te brzózki mi nie przeszkadzają. Swojsko, wiejsko, sielsko. Bardzo ładnie.
LED ZEPPELIN
Skontaktuj się z nami